Centrum Rozwoju Pavlos

Prowadzeniem zajęć i warsztatów zajmujemy się od 2018r. w różnych miejscach w Polsce.

 

Naszym celem jest wspieranie młodych ludzi w odkrywaniu ich talentów i potencjału. Wierzymy, że każdy ma w sobie nieodkryte możliwości, a my stwarzamy przestrzeń, w której mogą one rozkwitnąć. Prowadzimy zajęcia, które mają na celu nie tylko rozwój umiejętności, ale także budowanie pewności siebie oraz umiejętności pracy w grupie. Poza organizowaniem warsztatów dla młodzieży, współpracujemy z różnymi grupami zawodowymi – w tym studentami, nauczycielami oraz pracownikami firm – organizując tematyczne szkolenia dostosowane do specyfiki ich pracy.

mgr Chrystian Kucharski

Jestem instruktorem survivalu, narciarstwa i pływania. Zajmuję się beatboxem od 16 lat, a prowadzeniem warsztatów beatbox od 7 lat. W swojej pracy kieruję się pasją do edukacji, rozwoju osobistego i motywowania innych do działania.

Moje doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń sprawia, że mogę stworzyć unikalną i inspirującą atmosferę, w której każdy uczestnik ma szansę na rozwój.

Wikroria Bułatek

Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym. Swoje doświadczenie zawodowe buduje już od paru lat. Prowadzę liczne warsztaty z zakresu sensoplastyki, terapii ręki, terapii zajęciowej, arteterapii zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób starszych czy mam z dziećmi jak i całych rodzin.

Pracowałam w takich miejscach jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej jako terapeuta,
w Stowarzyszeniu i Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjnym na stanowisku Terapeuty Zajęciowego. W tym czasie szkoliłam się również w coraz to nowszych technikach oraz metodach w pracy z dziećmi i młodzieżą takich jak: „Warsztaty podnoszenia kompetencji i umiejętności pracy z grupą edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”, Arteterapia „Terapia sztuką w pracy z dziećmi i młodzieżą”, „Trening Umiejętności Społecznych. Efektywne kształtowanie kluczowych umiejętności psychospołecznych oraz życiowych”, „Rozwijanie umiejętności kluczowych u dzieci o zaburzonym rozwoju. Podejście behawioralno-rozwojowe”.  Terapia Zajęciowa…Co to jest? Samo pojęcie może wiele o sobie nie mówić.
W dużym skrócie jest to pewna forma rehabilitacji mająca charakter usprawnienia fizycznego
i psychicznego. Dzieli się ona na arteterapię, ergoterapię i socjoterpię.

Uwielbiam odkrywać u ludzi ich mocne strony, za którymi zawsze podczas kolejnego cyklu zajęć staram się podążać. Największą radość sprawia mi gdy widzę jak efekty mojej pracy przekładają się na uśmiech oraz rozwój wszystkich, z którymi pracuje.

mgr inż. Mateusz Bułatek

Jestem absolwentem Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa z tytułem magistra inżyniera, na co dzień pracuję w firmie z branży lotniczej. Jestem ambitny, angażujący się w coraz to nowe projekty oraz zadania. Jestem osobą o bardzo wielu zainteresowaniach, szczególnie szeroko rozumiana technika mechaniczna, lecz moim oczkiem w głowie jest jazda na rowerze oraz majsterkowanie, czyli tzw. „DIY”.

Uwielbiam przekazywać wiedzę, szczególnie tym najmłodszym w jak najprostszy sposób.

Największą frajdę sprawia mi jak dzieci dzięki mojej pomocy zdobywają nowe umiejętności oraz odkrywają jak działają urządzenia, które nas otaczają.

mgr Magdalena Rzeszutko

Magister od fikołków i specjalistka od uśmiechu.  A tak na poważnie.. Jestem magistrem Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego ze specjalnością gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Posiadam również uprawnienia instruktorskie w pływaniu, piłce siatkowej oraz rekreacji ruchowej fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Jestem także Higienistką Stomatologiczną…

Obecnie jestem związana z MSCKZiU w Rzeszowie, gdzie uczę przyszłe Asystentki
i Higienistki Stomatologiczne. Egzaminator kierunków: Asystentka i Higienistka Stomatologiczna, a także współautor podstawy programowej w zawodzie Asystentka stomatologiczna.Uczestniczyłam w “Szkoleniu Animatorów Sportu oraz Wolontariuszy pracujących z Dziećmi i Młodzieżą”, a także ” Szkole Animatorów Lokalnych – Przestrzeń Inspiracji Społecznych”. Cały czas kształcę się w zakresie profilaktyki jamy ustnej, dlatego też poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach. Współpracuję z przedszkolami, MOPSem i Caritasem w zakresie higieny jamy ustanej. Przygotowuje i przeprowadzam zajęcia edukacyjne na ten temat  dla podopiecznych, wychowanków i rodziców. 

Pamiętaj: “Uśmiech rodzi uśmiech” także uśmiechajmy się!

mgr Ewelina Sztaba

hortiterapeutka, fizjoterapeutka i florystka z doświadczeniem w pracy z dziećmi, dorosłymi i seniorami
Jestem dyplomowaną hortiterapeutką (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu), fizjoterapeutką z 13-letnim doświadczeniem (absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego) oraz florystką. Prowadzę autorską działalność FizjoFlorist, w ramach której łączę terapię, florystykę i kontakt z naturą, tworząc przestrzeń wspierającą zdrowie, relaks i rozwój.

Na co dzień pracuję z dziećmi, dorosłymi i seniorami, realizując działania:
• warsztaty hortiterapeutyczne w instytucjach i organizacjach społecznych,
• fizjoterapię w dolegliwościach bólowych,
• gimnastykę i ćwiczenia profilaktyczne dla seniorów,
• oraz działania edukacyjne promujące holistyczne podejście do zdrowia.

Wspieram również osoby z niepełnosprawnościami oraz grupy integracyjne
i międzypokoleniowe – z powodzeniem prowadzę zajęcia w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, domach kultury, fundacjach i domach opieki.
Podczas warsztatów hortiterapeutycznych uczestnicy tworzą wianki, obrazy z suszonych roślin, zielniki, sole do kąpieli, napary ziołowe, miniogródki i inne dekoracje z żywych
i suszonych roślin. Zajęcia łączą w sobie elementy florystyki, ogrodnictwa, zielarstwa
i naturalnego rzemiosła. Ich celem jest poprawa samopoczucia, aktywizacja zmysłów, pobudzanie kreatywności i wspieranie relacji międzyludzkich.
Od zawsze fascynowało mnie to, jak kontakt z roślinami wpływa na człowieka – nie tylko zdrowotnie, ale i emocjonalnie.W warsztatach stawiam na prostotę, estetykę i przyjazną atmosferę. Zależy mi, by każdy uczestnik czuł się ważny, bezpieczny i mógł doświadczyć radości płynącej z tworzenia oraz spokoju, jaki daje obcowanie z naturą.

mgr Monika Cieleń

Pedagog, dietetyk i trener z pasją do edukacji i pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Od lat towarzyszę najmłodszym w odkrywaniu świata, ucząc ich, jak dbać o siebie, swoje zdrowie 
i dobre samopoczucie.

Doświadczenie zdobywałam m.in. jako wolontariuszka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, nauczycielka w przedszkolu i prowadząc liczne warsztaty. Wiem, jak ważne jest kształtowanie zdrowych nawyków od najmłodszych lat – poprzez zabawę, edukację
i wspólne działanie.

Dziś łączę wiedzę i doświadczenie jako trener w studiu treningowym oraz edukatorka prowadząca warsztaty dla dzieci i młodzieży. Pokazuję, że dbanie o zdrowie może być ciekawe, inspirujące i naprawdę przyjemne – a zdrowy styl życia to inwestycja w siebie, która procentuje na lata.

Na moich zajęciach nie ma nudy ani presji. Jest za to mnóstwo praktyki, ciekawych rozmów
i działań, które zostają w głowie – i w sercu.